איזו מערכת של מג'נטו מתאימה לכם?

בבואכם לפתוח ולנהל חנות אלקטרונית חדשה, אתם מחפשים את הפלטפורמה הטובה ונוחה ביותר לניהול. כמובן שכאן מתחילה ההתלבטות, שכן יש מספר חברות שמציעות לכם מערכות לניהול חנויות מקוונות. אם אתם מחפשים מערכת מוצלחת, שנחשבת גם לכוכב עולה בתחום – מערכת מג'נטו היא התשובה עבורכם. מערכת מג'נטו מאפשרת לכם ליהנות מגמישות מקסימלית, משליטה נוחה, וגם מהתרחבות בהמשך, כאשר החנות שלכם תעבור שינויים שונים לאורך השנים חשוב מאד לדעת, כי למערכת מג'נטו יש בעצם כמה מוצרים שונים, שיכולים להתאים לעסקים שונים. אז במה בוחרים?

כל סוגי המערכות

המערכת הראשונה נקראת מג'נטו קומיוניטי (Magento Community). זוהי מערכת חינמית והפופולרית ביותר מבין האופציות אשר מיועדת למי שרוצה מערכת מג'נטו ללא עלות ועם מקסימום אפשרויות להתאמה אישית של צבעים,לוגו, ערכת עיצוב, פונקציונליות ועוד.

המערכת השניה  של מג'נטו, נקראת מג'נטו גו (Magento Go) הסיבה לכך היא שהמערכת מותאמת בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים. המערכת מאפשרת לכם ליהנות מעיצוב מגוון במיוחד לאתר שלכם בהתאמה אישית, כוללת שפע של כלים ייעודיים שמותקנים בה לניהול החנות המקוונת שלכם, נותנת לכם כלים ייחודיים לקידום, שיווק ופרסום החנות שלכם, וכוללת כמובן חיבור לצוות תמיכה טכנית שפועל בחו"ל 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.. כל זה ניתן בעלות נמוכה למדי, של 15-16$ לחודש בלבד, כך שהעלויות הן רק כמה מאות שקלים לשנה בסך הכל.

סוג אחר של מערכת, היא מג'נטו אנטרפרייז (Magento Enterprise). מדובר על מערכת לניהול חנויות מקוונות של עסקים גדולים. לעניין זה חשוב להבין שעסק גדול הוא כזה שכולל בתוכו אלפי מוצרים, מעסיק עשרות עובדים לפחות, ובקיצור – זה כבר עסק עם הכנסות גבוהות במיוחד, והוא זקוק למערכת ניהול מתקדמת יותר ממג'נטו גו. במג'נטו אנטרפרייז אתם מקבלים כלים מתקדמים יותר לניהול העסק ולביצוע של מעקב פיננסי. אתם מקבלים גם כלים מתקדמים יותר לשינוי המערכת עצמה ולהתאמה אישית שלה לצרכיכם, ויכולים לקבל גם את שירותי ייעוץ של הצוות המקצועי העולמי של מג'נטו, בכל מה שנוגע לשיפור וקידום האתר שלכם. מחיר המערכת של מג'נטו אנטרפרייז היא קצת יותר מ15 אלף דולר לשנה אחת, וכאמור ההתאמה כאן היא מראש לעסקים גדולים.

 

0 Comments to "Magento Go? Magento Enterprise? Magento Community Version"

Would you like to share your thoughts?

גרייבי סטודיו | הירקון 70 ת"א | 03-6426635
contact@gravystudio.com