לשווק את האתר שלכם עם מג'נטו

אם יש סוג מסוים של אתרים, אשר צריכים לקדם את עצמם היטב, ולהתגבר על המתחרים שלהם באופן דחוף – הרי שאלו הם האתרים שבעצם כוללים בתוכם חנות מקוונת. החנות המקוונת נחשבת לא פעם ללב הפועם של העסק כולו. יש יותר ויותר בעלי עסקים בישראל, אשר בוחרים להעתיק את רוב או את כל הפעילות העסקית שלהם לאינטרנט, ולכן הם צריכים שהחנות המקוונת שלהם תהיה מקודמת היטב. הם רוצים שהיא תופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל, ושיהיו להם כלים לשווק את האתר במנועים שונים, בפורטלים, וכיו"ב. אז איזה תפקיד יש למערכת מג'נטו בכך, בתור המערכת שעל בסיסה אתם יכולים לבנות ולהפעיל את החנות המקוונת שלכם?

מערכת עם כלים מובנים לקידום

אחד הדברים שמייחדים מאד את מערכת מג'נטו, הוא שמדובר על מערכת שבה אתם לא רק תוכלו להקים ולתפעל את החנות המקוונת שלכם, אלא גם לקדם אותה היטב. מערכת מג'נטו, כוללת מנגנון מובנה של סטטיסטיקה, כך שתוכלו לראות ולמדוד אילו דפים הם פופולריים יותר ואילו פחות. נוסף על כך, מג'נטו כוללת חיבור מידי למערכות של גוגל אנליטיקס, אשר מאפשרות לכם לקבל סטטיסטיקות נוספות על אתרכם, ולהבין מהן נקודות החוזק שלו ומהן נקודות התורפה, כך שתאם תדעו איך אפשר להשתפר עוד ועוד, ולהיחשף לקהלים חדשים.

כמו כן, כוללת מערכת מג'נטו גם כלים שונים אשר יסייעו לכם לשווק היטב את האתר שלכם, ולהגיע לכמה שיותר אנשים. יש במג'נטו בין השאר כלים שנותנים לכם להרכיב מבצעים ייחודיים, או להציע ללקוחות שלכם קופונים – וכל זה בלחיצת כפתור, מבלי שאתם נדרשים לידע טכני. חשוב מאד להבין, שסך התוספות שמוצעות כיום למג'נטו (מדובר על מערכת קוד פתוח ,כך שמפתחים שונים בעצם יכולים לבנות ולשווק תוספות ושנות) עומד על מספר של 1,700 תוספות שונות – שכולן מיועדות אך ורק בכדי שאתם תוכלו לקדם ולשווק את האתר שלכם בצורה טובה יותר. תוכלו בין השאר ליהנות גם מהכלים המתקדמים של מג'נטו אשר מיועדים גם לקידום אתרים אורגני, שימוש במודלים של אופטימיזציה למנועי חיפוש, ובעיקר לגוגל – כך שאתם תוכלו להתקדם לראש התוצאות במגוון רחב של מילות מפתח.

ולמה זה חשוב כל כך?

אבל למה בעצם אנו מדגישים עבורכם את כלי הניהול והשיווק של מג'נטו? מדוע חשוב כל כך לשווק את החנות המקוונת שלכם? חשוב לזכור שאפילו רק אם חלק מהפעילות העסקית שלכם היא ברשת – אזי יש לכם פוטנציאל צמיחה עצום. ברשת, אתם לא מוגבלים למקום גיאוגרפי, אתם לא מוגבלים בנוגע למספר המוצרים שאתם יכולים להציע, ואתם אפילו לא מוגבלים בשפה שבה האתר שלכם יפעל – ולכן חשוב מאד שתמצו היטב את הפוטנציאל, ותדעו איך להתעלות מעל התחרים שלכם. מג'נטו מצידה, נותנת לכם שפע של כלים שיאפשרו לכם לקדם את החנות בצורה הטובה ביותר שיש.

0 Comments to "מג'נטו – מערכת מסחר אלקטרוני המותאמת לקידום בגוגל"

Would you like to share your thoughts?

גרייבי סטודיו | הירקון 70 ת"א | 03-6426635
contact@gravystudio.com