מפתחי תוכנה עוקבים בשקיקה אחר החידושים האחרונים בתוכנת מג'נטו גרסה1.8 . כידוע, מג'נטו היא תוכנה חינמית למסחר אלקטרוני בקודפתוח. תוכנות מן הסוג הזה מהוות קטר משמעותי באופן בו מסחר אלקטרונ ימתרחב, מתפתח ומשתדרג. מעבר לכך, סקירה ממצה של התכונות העיקריות בגרסה החדשה של מג'נטו יכולה לעזור למפתחים ליצור בידול.

גולת הכותרת של הגרסה החדשה באה לידי ביטוי בשדרוג כללי של נוסחאות חישוב המס, תיקון של שגיאות עיגול כלפי מעלה או מטה וסיוע נוסף בקונפיגורציה(תצורה). שנית, הגרסה החדשה מציעה מתאמי מטמון טובים יותר עבור משתמשים עם מערכות של שרת יחיד או שרתים מרובים. הגרסה מונעת המון סוגים של חסימות בלתי רצויות אל מסד הנתונים, מה שמקל את השימוש הרצוף במג'נטו לאורך זמן.

אחד הנושאים עליהם הקפידו מפתחי גרסה 1.8 של מג'נטו הוא בטיחות. בגרסה החדשה שגיאות אינן מוצגות בעת ההתקנה, כאשר במהלך רישום של משתמש חדש כבר לא ניתן להשתמש בפגם שהיה קיים בעבר לצורך השתלטות על חשבונות. גרסה 1.8 מונעת אפשרות למחיקת התקנה על ידי משתמש עם הרשאות מוגבלות ואף חוסמת התקפות המדליפות מידע רגיש, גם אם הן מתבצעות על ידי פורץ שיודע את מפתח הצרכן או את מטבע המשתמש.

עוד תיקוני בטיחות שיפרו את הרגישות של ביצוע קוד מרחוק, כאשר בכל מקרה הגרסה החדשה כבר לא מאפשרת לדפדפנים לאחסן שמות משתמשים או ססמאות. מתחזה לא יכול להתחזות ללקוח רשום אחר במערכת מג'נטו ולבצע פעולות בשמו, בזכות הגנות CSRF שהתווספו אל חנות המוצר. לבסוף, שיטות ההצפנה המשמשות לאחסון ססמאות שופרו.

ביצועים ותיקונים

סקירה של מג'נטו גרסה 1.8 מעלה נתונים על ביצועים משופרים. בגרסה הזו ישנה הגבלה על האופן בו מתבצע חיפוש במאגרי נתונים גדולים, על מנת לשפר את המהירות ואת התוצאות עבור המשתמש. עוד שופרו ביצועי קופה בעזרת ביטול מטמון בשירות RSS. בנוסף, האיזור המשמש לשליחת דואר אלקטרוני לצרכי אישור בודק כעת קודם האם האיזור בו נמצא הלקוח הוא אותו איזור ששימש אותו בעבר. אפשר לטעון בערך 35,000 קודי מס מבלי להשפיע על הביצועים ותהליך היציאה הכללי שופר בעזרת טעינת מידע נפרדת עבור כל צעד שמבצע המשתמש.

מבחינת תיקוני חישוב מס, כדאי להזכיר את הנושאים העיקריים בהם מטפלת מג'נטו בגרסה 1.8. הנושא הראשון הוא הערות מס כלליות, ולאחר מכן בוצעו תיקונים ושיפורים גם בנושאים כגון מס מוצרים קבוע, תיקוני תצוגה וכדומה. תיקונים כלליים התמקדו בחנות האינטרנט של מג'נטו, באופן העיצוב והשימוש בסל הקניות ובסידורי ותזכירי אשראי מנהליים. הגרסה החדשה מציעה תיקוני יבוא אפקטיביים ותיקוני שיטת תשלום. תיקון אחר מאפשר שמירה של קטגוריות עם מוצרים זמינים ואפשרויות של מיון רישום לפי תמורה או מחיר.

 

0 Comments to "מג'נטו גרסה 1.8"

Would you like to share your thoughts?

גרייבי סטודיו | הירקון 70 ת"א | 03-6426635
contact@gravystudio.com